Ukrzyżowanie według Andrea del Castagno i Paolo di Stefano Badaloni, czyli ciąg dalszy odwiedzin w klasztorze Sant”Apollonia we Florencji

Trudno rozstać się z Florencją, miastem sztuki przez wielkie S, czasami nawet "przytłaczającym" swym artystycznym i kulturowym bogactwem. Ale mimo moich ostatnich delikatnych rozczarowań związanych z inną miłością stolicy Toskanii - shoppingiem - wszechobecnym i ogarniającym przybysza, wracam myślami do Florencji niezwykle często.

Trudno rozstać się z Florencją, miastem sztuki przez wielkie S, czasami nawet "przytłaczającym" swym artystycznym i kulturowym bogactwem. Ale mimo moich ostatnich delikatnych rozczarowań związanych z inną miłością stolicy Toskanii -  shoppingiem - wszechobecnym i ogarniającym przybysza, wracam myślami do Florencji niezwykle często.

Trudno rozstać się z Florencją, miastem sztuki przez wielkie S, czasami nawet “przytłaczającym” swym artystycznym i kulturowym bogactwem. Ale mimo moich ostatnich delikatnych rozczarowań związanych z inną miłością stolicy Toskanii – shoppingiem – wszechobecnym i ogarniającym przybysza, wracam myślami do Florencji niezwykle często.

Renata Jocz
Renata Jocz

Pisałam bloga o sztuce od wielu lat, prowadzę równie profile o sztuce na Facebooku oraz Instagramie. Aktualnie zaprojektowałam stronę internetową o sztuce, na której mój blog będzie jednym z obszarów osobistej wypowiedzi. Uważam, a nawet jestem przekonana, że sztuka jest dla każdego, dla wszystkich, nie tylko dla wybranych, nie tylko dla erudytów. Dlatego chciałabym ułatwić Wam szukanie muzeów, galerii sztuki czy ciekawych artystycznych przestrzeni. Stąd pomysł na ogólnopolską wyszukiwarkę muzeów, galerii sztuki czy wystaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witaj na blogu Renne w Muzeum. Imię Renne to mój pseudonim artystyczny. Dlaczego w Muzeum? Bo kocham muzea sztuki i wystawy. Potrzebuję ich jak powietrze. Krótkie czy dalekie wyjazdy do muzeów są moim sposobem na życie…

MENU